Esrarengiz Kasaba

12622

kez oynandı
r e k l a m
Oyun Açıklaması
Oyunumuz oldukça karmaşık, düşündürücü bir oyun. Bir çok ekipman, alet, platform var. Bunların hepsi başka bir işe yarıyor ve ancak doğru sırada kullandığın zaman farklı sonuçlar meydana getiriyor. Oyun içinde ipuçları bulunmakta. Küçük bir ipucu vermemiz gerekirse sol alttaki pencerenin yanında çan resmi var. Ve bu çanı çaldıktan sonra pencerede olabilecek bir şeyler var anlamında. Oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İyi eğlenceler !
YorumlarYorum Yaz
2. Ziyaretçi - 04 Nisan 2010 Pazar 23:34
çözemedim tam ya.. şu soldaki evden adamı çıkartıyorum ama mayını halledemedim ona basıyor. mayını nasıl kaldırıcam ordan
1. Ziyaretçi - 04 Nisan 2010 Pazar 18:21
çözmek çok zor,feci zeka ve uğraş gerektiriyor

Toyoyun.com sizler için en güzel oyunların toplandığı bir oyun sitesidir. Kaliteli oyunlar bulunduran Toyoyun'a hergün yeni oyunlar eklenir ve hergün binlerce oyuncu Toyoyun'da oyun oynar. Oyunları kolaylık zorluk durumuna göre listeleyebilir ve istediğiniz oyunu bedava oynayabilirsiniz. Oyunlara yapacağınız yorumlarla, diğer oyun oynayanlar ile interaktif şekilde iletişim kurabilirsiniz. Hız yapmak istiyorsanız yarış oyunları, balon patlatmak istiyorsanız balon patlatma oyunları, arkadaşınızla beraber oyun oynamak istiyorsanız iki kişilik oyunlar kategorisi ve diğer bütün oyun kategorilerini ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.